19 Maja 2024
Niedziela
Imieniny obchodzą:
Augustyn, Celestyn,
Iwo, Mikołaj,
Pękosław, Piotr,
Potencjana
Do końca roku zostało 227 dni.

Dodaj do ulubionych

 
 
Do odczytania załączników niezbędny jest program:

 
 
STYPENDIA BURMISTRZA WRĘCZONE Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
27.06.2012.

W dniu 26 czerwca br. Burmistrz Wąsosza Zbigniew Stuczyk dokonał uroczystego wręczenia Stypendiów Burmistrza Wąsosza w sali bankietowej Zespołu Placówek Kultury w Wąsoszu.
 
Akty nadania stypendiów młodzi ludzie odbierali z rąk Burmistrza Wąsosza Zbigniew Stuczyka, Zastępcy Burmistrza Marcina Kozińskiego, Sekretarza Gminy Marii Michty, Skarbnika Gminy Jadwigi Rodzewicz, Dyrektorów szkół z terenu naszej gminy, Przewodniczącego oraz Członków Komisji Oświaty Rady Miejskiej Wąsosza.  
Stypendia Burmistrza Wąsosza dla dzieci szkół podstawowych i gimnazjalnych zostały przyznane już po raz drugi. Otrzymali je uczniowie, którzy w roku szkolnym 2011/2012 wykazali się szczególnymi osiągnięciami.
Mimo że kryteria, dzięki którym można zostać stypendystą były wysokie, wyróżnienia oraz jednorazową nagrodę finansową w wysokości 400 złotych, odebrało 89 laureatów.
Stypendystami zostali uczniowie najlepsi w nauce i zachowaniu, laureaci olimpiad, konkursów przedmiotowych i pozaszkolnych oraz zwycięzcy zawodów sportowych.
Burmistrz złożył gratulacje wszystkim obecnym na uroczystości uczniom oraz ich rodzicom. Podziękował również nauczycielom i  pedagogom za starania i ciężką pracę włożoną w nauczanie i wychowanie szczególnie uzdolnionych dzieci i młodzieży.
 
 

 

Zmieniony ( 27.06.2012. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Biuletyn Informacyjny UM Wąsosza 

  
  
  
  
  
  


  

  

POMOC BEZDOMNYM ZWIERZĘTOM  

  

  WKU GŁOGÓW

  

  
  
 
© 2024 Wasosz - oficjalny serwis internetowy gminy
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.