8 Grudnia 2022
Czwartek
Imieniny obchodz±:
Boguwola, Klement,
Maria, ¦wiatozar,
Wirginiusz
Do końca roku zostało 24 dni.

Dodaj do ulubionych

 
 
Do odczytania zał±czników niezbędny jest program:

 
 
MOBILNY PUNKT INFORMACJI W WˇSOSZU Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
28.06.2012.
Zapraszamy na bezpłatne konsultacje w ramach Mobilnego Punktu Informacji 5 lipca br. w Urzędzie Miejskim W±sosza, będzie można dowiedzieć się jakie istniej± obecnie możliwo¶ci uzyskania dofinansowania ze ¶rodków UE.

Z konsultacji skorzystać mog± wszyscy zainteresowani ubieganiem się o wsparcie z Funduszy Europejskich, w szczególno¶ci osoby, które planuj± założenie własnej działalno¶ci gospodarczej oraz przedsiębiorcy.

W trakcie dyżuru konsultanta Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Górze, będzie można zapytać jakie s± zasady ubiegania się o wsparcie oraz do jakich instytucji należy zgłaszać się w przypadku aplikowania o dotację.

Konsultacje odbęd± się 5 lipca br. w siedzibie Urzędu Miejskiego W±sosza , w godzinach 09.00 – 12.00.

Konsultacje s± bezpłatne.
Zapraszamy!

Zmieniony ( 28.06.2012. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Biuletyn Informacyjny UM W±sosza 

  
  
  
  
  
  


  

  

POMOC BEZDOMNYM ZWIERZĘTOM  

  

  WKU GŁOGÓW

  

  
  
 
© 2022 Wasosz - oficjalny serwis internetowy gminy
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.