28 Października 2020
Środa
Imieniny obchodzą:
Juda, Szymon,
Tadeusz, Wszeciech
Do końca roku zostało 65 dni.

Dodaj do ulubionych

 
 
Do odczytania załączników niezbędny jest program:

 
 
MOBILNY PUNKT INFORMACJI W WĄSOSZU Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
28.06.2012.
Zapraszamy na bezpłatne konsultacje w ramach Mobilnego Punktu Informacji 5 lipca br. w Urzędzie Miejskim Wąsosza, będzie można dowiedzieć się jakie istnieją obecnie możliwości uzyskania dofinansowania ze środków UE.

Z konsultacji skorzystać mogą wszyscy zainteresowani ubieganiem się o wsparcie z Funduszy Europejskich, w szczególności osoby, które planują założenie własnej działalności gospodarczej oraz przedsiębiorcy.

W trakcie dyżuru konsultanta Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Górze, będzie można zapytać jakie są zasady ubiegania się o wsparcie oraz do jakich instytucji należy zgłaszać się w przypadku aplikowania o dotację.

Konsultacje odbędą się 5 lipca br. w siedzibie Urzędu Miejskiego Wąsosza , w godzinach 09.00 – 12.00.

Konsultacje są bezpłatne.
Zapraszamy!

Zmieniony ( 28.06.2012. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Biuletyn Informacyjny UM Wąsosza 

  
  
  
  
  
  


  

  

POMOC BEZDOMNYM ZWIERZĘTOM  

  

  WKU GŁOGÓW

  

  
  
 
© 2020 Wasosz - oficjalny serwis internetowy gminy
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.