25 Maja 2020
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Epifan, Grzegorz,
Imisława, Maria
Magdalena, Urban
Do końca roku zostało 221 dni.

Dodaj do ulubionych

 
 
Do odczytania załączników niezbędny jest program:

 
 
NARODOWE CZYTANIE 2015 - "LALKA" BOLESŁAWA PRUSA Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
17.08.2015.
Już po raz czwarty Wąsoska Biblioteka Publiczna weźmie udział w ogólnopolskiej akcji Narodowe Czytanie ogłoszonej przez Bronisława Komorowskiego Prezydenta RP.
W tym roku odbędzie się ono w sobotę, 5 września 2015 roku, od godziny 9.00 w Bibliotece Publicznej przy ulicy Krzywej 11 w Wąsoszu.  Wspólne czytanie wybitnej powieści Bolesława Prusa poprzedzi krótka prelekcja o „Lalce”. Do wspólnego czytania "LALKI" zapraszamy wszystkich przyjaciół naszej biblioteki, na których zawsze możemy liczyć, a czytać będziemy adaptację powieści opracowaną na podstawie wydania „Książka i Wiedza”, Warszawa 1949r. a że przed nami długie jesienne i zimowe wieczory to czytanie będziemy kontynuować w Dyskusyjnym Klubie Książki - "LITERKA".

Scenografią do spotkania będzie specjalnie przygotowana wystawka książek składająca się z różnych wydań, „LALKI”, które znajdują się w zbiorach naszej biblioteki, oraz prace plastyczne- lalki – wystawa pokonkursowa.

List Prezydenta RP <Pobierz>

Zmieniony ( 17.08.2015. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Biuletyn Informacyjny UM Wąsosza 

  
  
  
  
  
  


  

  

POMOC BEZDOMNYM ZWIERZĘTOM  

  

  WKU GŁOGÓW

  

  
  
 
© 2020 Wasosz - oficjalny serwis internetowy gminy
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.