28 Października 2020
Środa
Imieniny obchodzą:
Juda, Szymon,
Tadeusz, Wszeciech
Do końca roku zostało 65 dni.

Dodaj do ulubionych

 
 
Do odczytania załączników niezbędny jest program:

 
 
BIEŻĄCE INWESTYCJE DROGOWE Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
27.08.2015.

Aktualnie na terenie gminy Wąsosz trwają  prace związane z realizacją zadań polegających na przebudowie i modernizacji dróg w miejscowościach Zbaków Dolny, Wodniki oraz Dochowa.

Koszt przebudowy drogi (o nawierzchni betonowej - trylinka) dojazdowej do gruntów rolnych na terenie obrębu Zbaków Górny Zbaków Dolny (droga nr 6) wynosi 118 948 zł i w całości zostanie pokryty ze środków zewnętrznych - w związku z realizacją projektu „Scalanie gruntów wsi Zbaków Dolny i Zbaków Górny. Prace budowlane w ramach tej inwestycji wykonuje PROK – BUD Zakład Ogólnobudowlany Łukasz Prokocki z Czeladzi Wielkiej.

Koszt przebudowy i modernizacji drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Wodniki wynosi 193 227 zł, z czego 81 900 zostanie dofinansowane środkami z budżetu Województwa Dolnośląskiego. Wykonawcą prac na odcinku 0,398 km nawierzchni asfaltowej jest Przedsiębiorstwo Dróg I Ulic Leszno.

Przebudowę drogi gminnej w miejscowości Dochowa wykonuje również Przedsiębiorstwo Dróg I Ulic Leszno. Wartość robót budowlanych - przeprowadzonych na odcinku 0,400 km nawierzchni asfaltowej - sfinansowanych w pełni ze środków gminnych to około 90 000 zł.

 

 
Zmieniony ( 27.08.2015. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Biuletyn Informacyjny UM Wąsosza 

  
  
  
  
  
  


  

  

POMOC BEZDOMNYM ZWIERZĘTOM  

  

  WKU GŁOGÓW

  

  
  
 
© 2020 Wasosz - oficjalny serwis internetowy gminy
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.