28 Września 2020
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Jan, Laurencjusz,
Wawrzyniec, Luba,
Lubosza, Marek,
Nikita, Salomon,
Sylwin, Wacław,
Wacława, Więcesław
Do końca roku zostało 95 dni.

Dodaj do ulubionych

 
 
Do odczytania załączników niezbędny jest program:

 
 
UROCZYSTE OTWARCIE ŚWIETLICY WIEJSKIEJ W KAMIENIU GÓROWSKIM Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
19.10.2015.

Uroczyste, ale i radosne otwarcie kolejnej w gminie Wąsosz świetlicy wiejskiej odbyło się w minioną sobotę, a rozpoczęło się mszą św. w kościele pw. św. Józefa i św. Anny w Kamieniu Górowskim.

Na tę ważną dla sołectwa uroczystość przybyli mieszkańcy Kamienia Górowskiego i okolicznych miejscowości oraz liczne grono zaproszonych gości począwszy od przedstawicieli władz samorządowych po reprezentantów firm i wykonawców, którzy brali udział w budowie i powstaniu tego okazałego obiektu. Nowo powstała świetlica będzie miejscem spotkań, integracji mieszkańców oraz wypoczynku dzieci i młodzieży.

Uroczystego przecięcia wstęgi dokonali Burmistrz Wąsosza Zbigniew Stuczyk, Przewodniczący Rady Miejskiej Jacek Chorostkowski, członek Rady Miejskiej Andrzej Rapior oraz sołtys Kamienia Górowskiego Jolanta Maślejak. Po poświęceniu budynku przez ks. proboszcza Andrzeja Pajdaka wszyscy zebrani mogli już oficjalnie przekroczyć progi nowej świetlicy.

Po części artystycznej w wykonaniu uczniów i przedszkolaków z PSP w Płoskach wszyscy przybyli zasiedli do wspólnej biesiady.

Zapraszamy do obejrzenie foto relacji z tego wydarzenia.

 

Zmieniony ( 19.10.2015. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Biuletyn Informacyjny UM Wąsosza 

  
  
  
  
  
  


  

  

POMOC BEZDOMNYM ZWIERZĘTOM  

  

  WKU GŁOGÓW

  

  
  
 
© 2020 Wasosz - oficjalny serwis internetowy gminy
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.