1 Padziernika 2020
Czwartek
Imieniny obchodz:
Benigna, Cieszysaw,
Danuta, Dan, Danisz,
Igor, Jan, Remigiusz
Do koca roku zostao 92 dni.

Dodaj do ulubionych

 
 
Do odczytania zaczników niezbdny jest program:

 
 
REMONT BUDYNKU MIESZKALNEGO W CHOCIEBOROWICACH Drukuj Email
Wpisa: Administrator   
10.06.2016.

W najbliszym czasie zostan rozpoczte prace remontowe budynku mieszkalnego nr 32 w Chocieborowicach, w którym w dniu 4 marca wybuch poar.

Zniszczeniu ulegy elementy konstrukcyjne dachu wraz z pokryciem oraz klatka schodowa. Podczas akcji gaszenia, mieszkania zostay zalane wod. Zamieszkae w nich rodziny otrzymay pomoc w postaci lokali zastpczych.

Zostaa opracowana ekspertyza techniczna, która jest podstaw do remontu oraz odtworzenia zniszczonych czci budynku. Zaplanowano odbudow wiby dachowej z pokryciem, przemurowanie kominów oraz cian szczytowych. Wykonawc bdzie Samorzdowy Zakad Budetowy Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Wsoszu oraz firma Usugi Blacharsko Dekarskie Ireneusz Nowicki.

 

 

 

Zmieniony ( 10.06.2016. )
 
« poprzedni artyku   nastpny artyku »
Biuletyn Informacyjny UM Wsosza 

  
  
  
  
  
  


  

  

POMOC BEZDOMNYM ZWIERZTOM  

  

  WKU GOGÓW

  

  
  
 
© 2020 Wasosz - oficjalny serwis internetowy gminy
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.