14 Lipca 2024
Niedziela
Imieniny obchodzą:
Bonawentura, Damian,
Dobrogost,
Franciszek, Izabela,
Kosma, Marceli,
Marcelin, Marcelina,
Stella, Ulryk,
Ulrych, Ulryka
Do końca roku zostało 171 dni.

Dodaj do ulubionych

 
 
Do odczytania załączników niezbędny jest program:

 
 
INFORMACJA LGD UJŚCIE BARYCZY Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
22.06.2016.

Lokalna Grupa Działania Ujście Baryczy Gmin Góra – Niechlów - Wąsosz znalazła się w gronie grup wybranych do wdrażania Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2016-2023.

17.05.2016r. w UMWD we Wrocławiu odbyła się uroczystość podpisania umów pomiędzy lokalnymi grupami a Samorządem Województwa. W imieniu zarządu LGD Ujście Baryczy, prezes Jolanta Wrotkowska zawarła umowę na kwotę 5 715 000,00 zł, która przeznaczona zostanie na zaspokajanie potrzeb naszego obszaru. Niespełna połowa tych środków przeznaczona będzie na działania związane ze wzmacnianiem pozycji istniejących mikroprzedsiębiorstw oraz tworzeniem nowych. Pozostałe środki wspomogą działania inwestycyjne, animacyjne i promocyjne Ujścia Baryczy.  Obecnie LGD wdraża zaplanowane działania w życie i przygotowuje się do planowanych naborów wniosków.  W tym celu Rada LGD, która odpowiedzialna jest za wybór i ocenę wniosków weźmie udział w szkoleniach, podczas których zapozna się z licznymi procedurami dotyczącymi naborów i oceny  wniosków    w oparciu o kryteria wyboru zawarte w Lokalnej Strategii Rozwoju. Planowane są również szkolenia  przeznaczone dla potencjalnych beneficjentów zainteresowanych udziałem  w naborach – przedsiębiorców, osób chcących otworzyć lub utrzymać istniejące miejsca pracy, organizacji pozarządowych, jednostek samorządu terytorialnego, związków wyznaniowych itp. Informacje o terminach szkoleń zamieszczane będą na bieżąco na naszej stronie internetowej www.ujsciebaryczy.pl oraz na funpage'u FB.

 

W biurze LGD "Ujście Baryczy" prowadzone jest bezpośrednie doradztwo dla Beneficjentów. Odbywa się ono po wcześniejszym kontakcie telefonicznym (65 544 36 40). Prowadzenie harmonogramu spotkań ma na celu zapewnienie sprawnej i niekolidującej z innymi spotkaniami usługi doradczej. Zainteresowane osoby otrzymają w biurze LGD materiały informacyjne dot. planowanych zadań.

Termin spotkania wraz z godziną można ustalić również drogą e-mail pisząc bezpośrednio na adres: ujscie.baryczy@gora.com.pl. - pracownicy biura LGD udzielają informacji na temat możliwości uzyskania dofinansowania za pośrednictwem LGD w ramach PROW 2014-2020 drogą telefoniczną oraz e-mailową.

Planowany harmonogram naboru wniosków znajduje się na stronie www.ujsciebaryczy.pl   w zakładce PROW 2014-2020.

Biuro LGD mieści się w Górze, ul.Mickiewicza 1 pokój 200 i jest czynne od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 -15:30 (godziny przyjęć interesantów 8:00 - 12:00).

 

 

  


Zmieniony ( 22.06.2016. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Biuletyn Informacyjny UM Wąsosza 

  
  
  
  
  
  


  

  

POMOC BEZDOMNYM ZWIERZĘTOM  

  

  WKU GŁOGÓW

  

  
  
 
© 2024 Wasosz - oficjalny serwis internetowy gminy
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.