14 Lipca 2024
Niedziela
Imieniny obchodzą:
Bonawentura, Damian,
Dobrogost,
Franciszek, Izabela,
Kosma, Marceli,
Marcelin, Marcelina,
Stella, Ulryk,
Ulrych, Ulryka
Do końca roku zostało 171 dni.

Dodaj do ulubionych

 
 
Do odczytania załączników niezbędny jest program:

 
 
STYPENDIA BURMISTRZA WĄSOSZA Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
24.06.2016.

23 czerwca 2016 roku w sali bankietowej Zespołu Placówek Kultury w Wąsoszu - już po raz szósty - miało miejsce uroczyste wręczenie "Stypendiów Burmistrza Wąsosza".

Pomimo wysoko postawionej poprzeczki 81 uczniów otrzymało wyróżnienia oraz stypendia naukowe w kwocie 600 zł. Stypendystami zostały osoby, które odznaczyły się najlepszymi osiągnięciami w roku szkolnym 2015/2016 oraz przykładnym zachowaniem. Rodzice oraz opiekunowie otrzymali z kolei listy gratulacyjne zawierające wyrazy uznania oraz życzenia dalszych sukcesów.

Burmistrz Wąsosza Zbigniew Stuczyk, w obecności Zastępcy Burmistrza Grzegorza Kordiaka, Przewodniczącego Rady Miejskiej Wąsosza Jacka Chorostkowskiego, Przewodniczącej Komisji Oświaty, Kultury, Zdrowia i Sportu Ewy Dąbek, Sekretarza Gminy Marcina Kozińskiego, Dyrektora Zespołu Placówek Kultury Eryka Aleksandrowicza i Dyrektorów szkół, złożył serdeczne gratulacje wyjątkowo uzdolnionym uczniom oraz podziękował rodzicom za wysiłek i trud włożony w wychowanie dzieci. Burmistrz  podkreślił również ogromną rolę nauczycieli i pedagogów doceniając ich ciężką pracę włożoną w proces kształcenia.

 

  

 

Zmieniony ( 28.06.2016. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Biuletyn Informacyjny UM Wąsosza 

  
  
  
  
  
  


  

  

POMOC BEZDOMNYM ZWIERZĘTOM  

  

  WKU GŁOGÓW

  

  
  
 
© 2024 Wasosz - oficjalny serwis internetowy gminy
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.