8 Grudnia 2022
Czwartek
Imieniny obchodz±:
Boguwola, Klement,
Maria, ¦wiatozar,
Wirginiusz
Do końca roku zostało 24 dni.

Dodaj do ulubionych

 
 
Do odczytania zał±czników niezbędny jest program:

 
 
DNI WˇSOSZA 2016 [ZAPOWIED¬] Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
04.07.2016.

Tegoroczne Dni W±sosza rozpoczn± się w sobotę 27 sierpnia a ich gwiazdami będ±: Sebastian Riedel & zespół Cree oraz M.I.G .

 

 

Sebastian Riedel & zespół Cree
Sebastian Riedel syn Ryszarda Riedla - wokalisty legendarnego zespołu Dżem. W 1993 założył bluesowo-rockowy zespół Cree, w którym gra do tej pory, będ±c wokalist± i gitarzyst± oraz autorem większo¶ci repertuaru. Sebastian Riedel i jego zespół ciekawie hołduje tradycji rockowej, zwłaszcza tej spod znaku "The Rolling Stones".
Wielokrotnie nagradzany na wielu festiwalach, a za utwór "Jestem tu dla Ciebie" zespół Cree zdobył główn± nagrodę na Sopot Trendy Festwialu oraz nagrodę specjaln± słuchaczy RMF MAX.
Więcej informacji o zespole: http://www.cree.pl/

 

 

 

M.I.G
Gwiazda disco polo,  zespół tworzy czwórka rodzeństwa z Pruszkowa. Największe sukcesy zespołu to zdobycie w 2012 r. tytułu Hit Lata na Disco Hit Festival w Kobylnicy za utwór Jej Dotyk. Rok póĽniej na tym samym festiwalu zespół zaj±ł drug± lokatę z piosenk± Dziewczyna z s±siedniej ulicy. W 2015 r. za utwór Wymarzona formacja zdobyła pierwsze miejsce Super Premiera na Polo tv Hit Festival 2015.
Zespół znany jest też z takich hitów, jak Nie ma mocnych na Mariolę, Wymarzona, Miód Malina i Słodka wariatka, które posiadaj± po kilkadziesi±t milionów wy¶wietleń w serwisie internetowym YouTube.
Więcej informacji o zespole: http://www.zespolmig.pl/

 

  

Zmieniony ( 04.07.2016. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Biuletyn Informacyjny UM W±sosza 

  
  
  
  
  
  


  

  

POMOC BEZDOMNYM ZWIERZĘTOM  

  

  WKU GŁOGÓW

  

  
  
 
© 2022 Wasosz - oficjalny serwis internetowy gminy
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.