1 Grudnia 2023
Piątek
Imieniny obchodzą:
Długosz, Edmund,
Eligiusz, Eliga,
Iwa, Natalia,
Natalis, Platon,
Sobiesława
Do końca roku zostało 31 dni.

Dodaj do ulubionych

 
 
Do odczytania załączników niezbędny jest program:

 
 
DNI WĄSOSZA 2016 [ZAPOWIEDŹ] Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
04.07.2016.

Tegoroczne Dni Wąsosza rozpoczną się w sobotę 27 sierpnia a ich gwiazdami będą: Sebastian Riedel & zespół Cree oraz M.I.G .

 

 

Sebastian Riedel & zespół Cree
Sebastian Riedel syn Ryszarda Riedla - wokalisty legendarnego zespołu Dżem. W 1993 założył bluesowo-rockowy zespół Cree, w którym gra do tej pory, będąc wokalistą i gitarzystą oraz autorem większości repertuaru. Sebastian Riedel i jego zespół ciekawie hołduje tradycji rockowej, zwłaszcza tej spod znaku "The Rolling Stones".
Wielokrotnie nagradzany na wielu festiwalach, a za utwór "Jestem tu dla Ciebie" zespół Cree zdobył główną nagrodę na Sopot Trendy Festwialu oraz nagrodę specjalną słuchaczy RMF MAX.
Więcej informacji o zespole: http://www.cree.pl/

 

 

 

M.I.G
Gwiazda disco polo,  zespół tworzy czwórka rodzeństwa z Pruszkowa. Największe sukcesy zespołu to zdobycie w 2012 r. tytułu Hit Lata na Disco Hit Festival w Kobylnicy za utwór Jej Dotyk. Rok później na tym samym festiwalu zespół zajął drugą lokatę z piosenką Dziewczyna z sąsiedniej ulicy. W 2015 r. za utwór Wymarzona formacja zdobyła pierwsze miejsce Super Premiera na Polo tv Hit Festival 2015.
Zespół znany jest też z takich hitów, jak Nie ma mocnych na Mariolę, Wymarzona, Miód Malina i Słodka wariatka, które posiadają po kilkadziesiąt milionów wyświetleń w serwisie internetowym YouTube.
Więcej informacji o zespole: http://www.zespolmig.pl/

 

  

Zmieniony ( 04.07.2016. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Biuletyn Informacyjny UM Wąsosza 

  
  
  
  
  
  


  

  

POMOC BEZDOMNYM ZWIERZĘTOM  

  

  WKU GŁOGÓW

  

  
  
 
© 2023 Wasosz - oficjalny serwis internetowy gminy
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.