14 Lipca 2024
Niedziela
Imieniny obchodzą:
Bonawentura, Damian,
Dobrogost,
Franciszek, Izabela,
Kosma, Marceli,
Marcelin, Marcelina,
Stella, Ulryk,
Ulrych, Ulryka
Do końca roku zostało 171 dni.

Dodaj do ulubionych

 
 
Do odczytania załączników niezbędny jest program:

 
 
WARSZTATY DLA SENIORÓW "LOKALNY SENIOR" Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
07.07.2016.

W dniach 29 i 30 czerwca 2016r. w Ośrodku Pomocy Społecznej w Wąsoszu odbył się cykl dwudniowych warsztatów dla seniorów pt „Lokalny Senior”, w których udział wzięło 15 osób.

 

Głównym celem warsztatów było zwiększenie aktywności osób starszych w środowisku lokalnym, a także wiedzy w zakresie zdrowia i bezpieczeństwa. Seniorzy, którzy wzięli udział w warsztatach zdobyli wiedzę na temat pomocy instytucjonalnej, wolontariatu, uzyskali wiele informacji na temat bezpieczeństwa oraz aktywnego i zdrowego trybu życia. Zostały również przeprowadzone zajęcia praktyczne z obsługi komputera, aktywności fizycznej oraz typowo relaksacyjne zajęcia z wizażu. Warsztaty odbyły się w bardzo przyjaznej atmosferze i zostały bardzo pozytywnie przyjęte przez uczestniczących w nich lokalnych seniorów.

KN
 

 

Zmieniony ( 07.07.2016. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Biuletyn Informacyjny UM Wąsosza 

  
  
  
  
  
  


  

  

POMOC BEZDOMNYM ZWIERZĘTOM  

  

  WKU GŁOGÓW

  

  
  
 
© 2024 Wasosz - oficjalny serwis internetowy gminy
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.