14 Lipca 2024
Niedziela
Imieniny obchodzą:
Bonawentura, Damian,
Dobrogost,
Franciszek, Izabela,
Kosma, Marceli,
Marcelin, Marcelina,
Stella, Ulryk,
Ulrych, Ulryka
Do końca roku zostało 171 dni.

Dodaj do ulubionych

 
 
Do odczytania załączników niezbędny jest program:

 
 
WAKACJE NA DWÓCH KOŁACH Drukuj Email
Wpisał: Publikacja   
18.07.2016.

  W minioną niedzielę, pod Domem Kultury w Wąsoszu, spotkało się blisko 70 osób aby wspólnie wyruszyć w trasę rowerową. Pogoda była wyśmienita a wiatr sprzyjał przyjemnemu podróżowaniu.


 Ważnym celem wycieczki było pokazanie mieszkańcom gminy Wąsosz terenów, które mimo małej popularności mogą dać szansę na miło spędzony czas. Jednym z takich miejsc jest najgłębszy punkt Baryczy liczący około 5 metrów głębokości. Pomimo chłodnej wody znaleźli się chętni na kąpiel. Każdy mógł zjeść talerz gorącej grochówki i odpocząć przed dalszą podróżą. Spore wrażenie na wszystkich obecnych zrobił platan rosnący w Lechitowie, czyli najgrubsze drzewo w powiecie górowskim. Jednym z punktów trasy była stanica myśliwska w okolicach Lechitowa, gdzie można było zjeść kiełbasę upieczoną w ognisku.

 Niedzielna wycieczka zakończyła się pod Domem Kultury, gdzie Burmistrz Wąsosza wręczył nagrody dla najmłodszego i najstarszego uczestnika oraz najliczniejszej rodziny. Rozdano koszulki z nadrukami upamiętniającymi wydarzenie, a także przygotowano upominki dla każdego obecnego rowerzysty.

Zdjęcia dostępne pod adresem:  <TUTAJ

Zmieniony ( 02.08.2016. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Biuletyn Informacyjny UM Wąsosza 

  
  
  
  
  
  


  

  

POMOC BEZDOMNYM ZWIERZĘTOM  

  

  WKU GŁOGÓW

  

  
  
 
© 2024 Wasosz - oficjalny serwis internetowy gminy
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.