25 Października 2020
Niedziela
Imieniny obchodzą:
Bonifacy, Bończa,
Chryzant, Daria,
Inga, Kryspin, Maur,
Sambor, Taras,
Teodozjusz,
Wilhelmina
Do końca roku zostało 68 dni.

Dodaj do ulubionych

 
 
Do odczytania załączników niezbędny jest program:

 
 
NABÓR WNIOSKÓW O PRZYZNANIE JEDNORAZOWYCH ŚRODKÓW NA PODJĘCIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
25.08.2016.

Powiatowy Urząd Pracy w Górze ogłasza nabór wniosków o przyznanie jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej w ramach projektu pt. „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie Górowskim (II) Priorytet I, Działanie 1.1, Poddziałanie 1.1.2 Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Termin składania wniosków od dnia 25.08.2016r. do dnia 02.09.2016r.

W ramach tego projektu środki na rozpoczęcie działalności gospodarczej mogą otrzymać osoby bezrobotne będące w wieku do 30 roku życia.

Osoby zainteresowane uzyskaniem środków na podjęcie działalności gospodarczej mogą pobrać wniosek o przyznanie jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej w Powiatowym Urzędzie Pracy w Górze, ul. Poznańska 4, pokój nr 6 jak również ze strony internetowej http://www.pupgora.pl

Szczegółowe informacje dotyczące zasad udzielania jednorazowych środków i naboru wniosków można uzyskać w Powiatowym Urzędzie Pracy w Górze, ul. Poznańska 4, pokój nr 6, telefon: 65 512 87 23 lub 65 543 36 12 wew. 39.

 

Zmieniony ( 25.08.2016. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Biuletyn Informacyjny UM Wąsosza 

  
  
  
  
  
  


  

  

POMOC BEZDOMNYM ZWIERZĘTOM  

  

  WKU GŁOGÓW

  

  
  
 
© 2020 Wasosz - oficjalny serwis internetowy gminy
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.