28 Padziernika 2020
roda
Imieniny obchodz:
Juda, Szymon,
Tadeusz, Wszeciech
Do koca roku zostao 65 dni.

Dodaj do ulubionych

 
 
Do odczytania zaczników niezbdny jest program:

 
 
UROCZYSTE OTWARCIE PRZEDSZKOLA Drukuj Email
Wpisa: Administrator   
06.09.2016.

W dniu 6 wrzenia 2016 roku w Wsoszu odbya si uroczysto otwarcia nowo wybudowanego dwuoddziaowego przedszkola samorzdowego przy ulicy Korczaka.

W uroczystoci wzili udzia: Ewa Makowska – Wicemarszaek Województwa Dolnolskiego, Radni Rady Miejskiej Wsosza, Przedstawiciel Komendanta Powiatowej Stray Poarnej, osoby reprezentujce jednostki organizacyjne gminy, mieszkacy i lokalni przedsibiorcy.
Burmistrz Wsosza Zbigniew Stuczyk, serdecznie podzikowa wszystkim zgromadzonym gociom, w szczególnoci Pani Wicemarszaek Ewie Makowskiej, firmie PROK-BUD - wykonawcy, Pani Dyrektor Przedszkola Angelice Nastyn, pracownikom przedszkola oraz pozostaym osobom zaangaowanym w jego powstanie. Podczas przemówienia Burmistrz zaznaczy, jak wielk rol odgrywa owiata w Gminie Wsosz.
Kolejn czci wydarzenia byo przecicie wstgi, które stanowio symboliczny akt otwarcia przedszkola. Cao zakoczono wystpami przygotowanymi przez przedszkolaków.

Gmina Wsosz zoya wniosek do Urzdu Marszakowskiego Województwa Dolnolskiego o finansowe wsparcie na realizacj budowy, który przeszed wstpn weryfikacj, stwarzajc w ten sposób szans na obnienie kosztów wasnych przedmiotowej inwestycji.
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdj z uroczystego otwarcia.

 

  

Zmieniony ( 07.09.2016. )
 
« poprzedni artyku   nastpny artyku »
Biuletyn Informacyjny UM Wsosza 

  
  
  
  
  
  


  

  

POMOC BEZDOMNYM ZWIERZTOM  

  

  WKU GOGÓW

  

  
  
 
© 2020 Wasosz - oficjalny serwis internetowy gminy
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.