1 Marca 2024
Piątek
Imieniny obchodzą:
Albin, Antoni,
Antonina, Budzisław,
Budzisz, Eudoksja ,
Eudokia, Ewdokia,
Jewdocha, Feliks,
Herakles, Herkules,
Joanna, Józef,
Nikifor, Piotr
Do końca roku zostało 306 dni.

Dodaj do ulubionych

 
 
Do odczytania załączników niezbędny jest program:

 
 
LECH DYBLIK Z WIZYTĄ W WĄSOSZU Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
05.10.2016.


5 października w sali ZPK w Wąsoszu wystąpił Lech Dyblik - absolwent PWST w Krakowie, znakomity aktor, wcielający się w wiele ról.

Sympatię widzów zyskał m.in. dzięki wyrazistym kreacjom głównie drugoplanowym w takich filmach jak: "Kroll", "Ogniem i mieczem", "Człowiek wózków", "Wtorek", "Zemsta" i "Wesele", czy też w serialach "Świat według Kiepskich", "Boża podszewka", "Sukces" i "Wiedźmin". Jego drugą pasją jest śpiewanie i granie na gitarze. W 2010 roku wydał płytę pt. "Bandycka dusza".

Celem spotkania było przedstawienie uczniom programu edukacyjnego. Aktor opowiadał o początkach drogi zawodowej, o marzeniach, o życiu rodzinnym, ale także o katastrofie moralnej. Artysta również grał na gitarze i śpiewał znakomite rosyjskie ballady. Wizyta miała uświadomić młodym ludziom, że każdy jest kowalem własnego losu i to co zamierzamy osiągnąć zależy tylko od nas samych.

Na wizytę Lecha Dyblika z niecierpliwością oczekiwali również członkowie zespołu ludowego "Wąsoszanki", którzy odbierali autografy i pozowali do wspólnych fotografii.

Galeria zdjęć dostępna na: zpk.wasosz.gmina.pl

Zmieniony ( 05.10.2016. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Biuletyn Informacyjny UM Wąsosza 

  
  
  
  
  
  


  

  

POMOC BEZDOMNYM ZWIERZĘTOM  

  

  WKU GŁOGÓW

  

  
  
 
© 2024 Wasosz - oficjalny serwis internetowy gminy
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.