1 Marca 2024
Pitek
Imieniny obchodz:
Albin, Antoni,
Antonina, Budzisaw,
Budzisz, Eudoksja ,
Eudokia, Ewdokia,
Jewdocha, Feliks,
Herakles, Herkules,
Joanna, Jzef,
Nikifor, Piotr
Do koca roku zostao 306 dni.

Dodaj do ulubionych

 
 
Do odczytania zaczników niezbdny jest program:

 
 
IV ETAP BUDOWY KANALIZACJI SANITARNEJ Drukuj Email
Wpisa: Administrator   
06.10.2016.


Na terenie Wsosza realizowany jest obecnie IV etap budowy kanalizacji sanitarnej. Planowany termin zakoczenia inwestycji to koniec padziernika.

W ramach przedsiwzicia zostanie wykonane 235 metrów kanalizacji oraz 25 przyczy o cznej dugoci 227 metrów. Teren objty zakresem programu obejmuje ul. Krzyw, Ogródkow, czciowo Kolejow i dwa budynki przy Pl. Wolnoci, przy czym na ul. Krzywej wymagana jest przebudowa kanalizacji deszczowej na odcinku 63 metrów wraz z wpustami ulicznymi.
Wykonawc jest firma P.H.U. „CHOD - DRÓG” Andrzejewski Przemysaw z Krobi. Cakowita warto inwestycji wynosi 296 896,34 z. Cz kosztów zostanie pokryta ze rodków Narodowego Funduszu Ochrony rodowiska i Gospodarki Wodnej

 

  

Zmieniony ( 06.10.2016. )
 
« poprzedni artyku   nastpny artyku »
Biuletyn Informacyjny UM Wsosza 

  
  
  
  
  
  


  

  

POMOC BEZDOMNYM ZWIERZTOM  

  

  WKU GOGÓW

  

  
  
 
© 2024 Wasosz - oficjalny serwis internetowy gminy
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.