1 Marca 2024
Piątek
Imieniny obchodzą:
Albin, Antoni,
Antonina, Budzisław,
Budzisz, Eudoksja ,
Eudokia, Ewdokia,
Jewdocha, Feliks,
Herakles, Herkules,
Joanna, Józef,
Nikifor, Piotr
Do końca roku zostało 306 dni.

Dodaj do ulubionych

 
 
Do odczytania załączników niezbędny jest program:

 
 
UROCZYSTOŚĆ OTWARCIA BOISKA W POBIELU Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
10.10.2016.

W sobotę, 8 września odbyła się uroczystość otwarcia boiska do ćwiczeń rekreacyjnych w Pobielu.

 

W tym ważnym dla sołectwa wydarzeniu uczestniczyli: Burmistrz Wąsosza Zbigniew Stuczyk, Zastępca Burmistrza Grzegorz Kordiak, wykonawca boiska Marek Przybylski, Radna Rady Miejskiej Agnieszka Wende, grono pedagogiczne Publicznej Szkoły Podstawowej w Pobielu, młodzież oraz liczna grupa mieszkańców.
Uroczystość rozpoczęła się mszą świętą w kościele pw. św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Pobielu. Następnie odbyły się tematycznie związane ze sportem występy, przygotowane przez uczniów szkoły podstawowej.
Po części artystycznej mieszkańcy podziękowali Burmistrzowi, wykonawcy oraz osobom, które przyczyniły się do powstania boiska. Mimo niesprzyjającej pogody odbył się turniej siatkówki „urzędnicy kontra mieszkańcy”.
Po meczu wszyscy przybyli spotkali się w sali wiejskiej, gdzie odbyła się zabawa taneczna. Zapraszamy do obejrzenie fotorelacji z tego wydarzenia.

 

Zmieniony ( 10.10.2016. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Biuletyn Informacyjny UM Wąsosza 

  
  
  
  
  
  


  

  

POMOC BEZDOMNYM ZWIERZĘTOM  

  

  WKU GŁOGÓW

  

  
  
 
© 2024 Wasosz - oficjalny serwis internetowy gminy
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.