25 Padziernika 2020
Niedziela
Imieniny obchodz:
Bonifacy, Bocza,
Chryzant, Daria,
Inga, Kryspin, Maur,
Sambor, Taras,
Teodozjusz,
Wilhelmina
Do koca roku zostao 68 dni.

Dodaj do ulubionych

 
 
Do odczytania zaczników niezbdny jest program:

 
 
BIESIADA Z OKAZJI DNIA SENIORA Drukuj Email
Wpisa: Administrator   
17.10.2016.

Jak co roku w naszej gminie obchody Dnia Seniora byy bardzo uroczyste. Wsoscy seniorzy wraz z zaproszonymi gomi po raz kolejny pokazali, e s rozpiewani, peni ycia i wigoru. Ponad sto osób piewao i bawio si w Zespole Placówek Kultury w Wsoszu.

"Dzi bdziemy taczy i piewa" - tak do zabawy zapraszaa wszystkich Pani Kornela Kuczyska. Na sali byo gwarno i wesoo, ciekawe konkursy i wspólne zabawy umilay wszystkim ten wieczór. Wspólne biesiadowanie odbyo si w miej, rodzinnej atmosferze. Burmistrz Wsosza Zbigniew Stuczyk oraz Zastpca Burmistrza Wsosza Grzegorz Kordiak, zoyli wszystkim seniorom najserdeczniejsze yczenia z okazji Dnia Seniora.

Galeria zdj dostpna na stronie internetowej ZPK w Wsoszu:  zpk.wasosz.gmina.pl

Zmieniony ( 17.10.2016. )
 
« poprzedni artyku   nastpny artyku »
Biuletyn Informacyjny UM Wsosza 

  
  
  
  
  
  


  

  

POMOC BEZDOMNYM ZWIERZTOM  

  

  WKU GOGÓW

  

  
  
 
© 2020 Wasosz - oficjalny serwis internetowy gminy
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.