29 Wrzenia 2020
Wtorek
Imieniny obchodz:
Dadbog, Franciszek,
Michalina
Do koca roku zostao 94 dni.

Dodaj do ulubionych

 
 
Do odczytania zaczników niezbdny jest program:

 
 
AKCJA KRUS "WIDOCZNY BARDZIEJ BEZPIECZNY" Drukuj Email
Wpisa: Administrator   
09.11.2016.

21 padziernika br. w Publicznej Szkole Podstawowej w Czarnoborsku zostaa przeprowadzona akcja KRUS pn. „Widoczny bardziej bezpieczny".

Akcja ta - przy udziale Komendy Powiatowej Policji w Górze - zostaa zorganizowana przez PT KRUS w Górze oraz Burmistrza Wsosza Zbigniewa Stuczyka. W spotkaniu uczestniczyli: Anna Kolibek - Kierownik PT KRUS w Górze, Magorzata Denys – Dyrektor Szkoy, Jacek Grygotowicz Radca Pastwowej Inspekcji Pracy w Legnicy oraz Marek Gizicki Funkcjonariusz KPP w Górze .

Pan Policjant rozmawia z dziemi o bezpieczestwie i koniecznoci stosowania odblasków, odpowiada równie na wszystkie zadane przez maluchy pytania. Uczniowie – w ramach podzikowania – specjalnie na t okazj przygotoway liczne wierszyki i piosenki o ruchu drogowym.

Oddzia Regionalny KRUS we Wrocawiu ufundowa dla dzieci kamizelki odblaskowe. Wanym efektem akcji jest wytworzenie u maluchów nawyku dbania o wasne bezpieczestwo.

Kierownik PT KRUS w Górze
mgr Anna Kolibek

 

Zmieniony ( 09.11.2016. )
 
« poprzedni artyku   nastpny artyku »
Biuletyn Informacyjny UM Wsosza 

  
  
  
  
  
  


  

  

POMOC BEZDOMNYM ZWIERZTOM  

  

  WKU GOGÓW

  

  
  
 
© 2020 Wasosz - oficjalny serwis internetowy gminy
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.