28 Września 2020
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Jan, Laurencjusz,
Wawrzyniec, Luba,
Lubosza, Marek,
Nikita, Salomon,
Sylwin, Wacław,
Wacława, Więcesław
Do końca roku zostało 95 dni.

Dodaj do ulubionych

 
 
Do odczytania załączników niezbędny jest program:

 
 
KOMUNIKAT OPS WĄSOSZ Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
17.11.2016.

Okres zimowy, a zwłaszcza utrzymujące się niskie temperatury i obfite opady śniegu stanowią szczególne zagrożenie dla zdrowia lub życia osób bezdomnych, samotnych (starszych i niepełnosprawnych) oraz nadużywających alkoholu. Należy więc podjąć wszelkie działania dla ochrony tych osób w celu uniknięcia ich zamarznięcia.

Ośrodek Pomocy Społecznej w Wąsoszu zwraca się do mieszkańców Gminy Wąsosz z apelem, aby nie przechodzili obojętnie obok potrzebujących i zgłaszali wszystkie niepokojące przypadki pracownikom socjalnym osobiście w siedzibie ośrodka lub telefonicznie pod numerem 65 5437470, jak również pracownikom innych instytucji zobligowanych do udzielania pomocy.

Wyrażamy przekonanie, że społeczna wrażliwość mieszkańców naszej gminy pozwoli na działania profilaktyczne i osłonowe, jako przejaw troski o najsłabszych i pozwoli uniknąć nieszczęśliwych następstw zimy.
Centrum Powiadamiania Ratunkowego – nr telefonu 112
Zmieniony ( 17.11.2016. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Biuletyn Informacyjny UM Wąsosza 

  
  
  
  
  
  


  

  

POMOC BEZDOMNYM ZWIERZĘTOM  

  

  WKU GŁOGÓW

  

  
  
 
© 2020 Wasosz - oficjalny serwis internetowy gminy
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.