25 Października 2020
Niedziela
Imieniny obchodzą:
Bonifacy, Bończa,
Chryzant, Daria,
Inga, Kryspin, Maur,
Sambor, Taras,
Teodozjusz,
Wilhelmina
Do końca roku zostało 68 dni.

Dodaj do ulubionych

 
 
Do odczytania załączników niezbędny jest program:

 
 
Fundusze na zespół boisk Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
24.05.2007.
Dnia 15 maja 2007r. marszałek Województwa Dolnośląskiego Andrzej Łoś spotkał się z przedstawicielami dolnośląskich gmin i Akademii Ekonomicznej, którzy realizują inwestycje sportowe na swoimi terenie. Marszałek wręczył im decyzje Ministerstwa Sportu o przyznaniu dofinansowania na łączną kwotę ponad 14,5 mln zł.

W gronie trzynastu obiektów z Dolnego Śląska, które w 2007 roku otrzymają dofinansowanie ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej znalazło się zaplecze przy zespole boisk sportowych w Wąsoszu, na którego budowę Urząd Miejski w Wąsoszu otrzymał kwotę 177 tys. zł.

Dofinansowana inwestycja zapisana została w "Programie Rozwoju Bazy Sportowej Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2009". Środki na ten cel pochodzą z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej.
Zmieniony ( 24.05.2007. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Biuletyn Informacyjny UM Wąsosza 

  
  
  
  
  
  


  

  

POMOC BEZDOMNYM ZWIERZĘTOM  

  

  WKU GŁOGÓW

  

  
  
 
© 2020 Wasosz - oficjalny serwis internetowy gminy
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.