25 Października 2020
Niedziela
Imieniny obchodzą:
Bonifacy, Bończa,
Chryzant, Daria,
Inga, Kryspin, Maur,
Sambor, Taras,
Teodozjusz,
Wilhelmina
Do końca roku zostało 68 dni.

Dodaj do ulubionych

 
 
Do odczytania załączników niezbędny jest program:

 
 
Program Stypendiów Pomostowych Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
13.07.2007.
15 „stypendiów pomostowych” czeka na tegorocznych maturzystów. Program Stypendiów Pomostowych zaadresowany jest  do ambitnych, młodych ludzi z małych dolnośląskich miejscowości, którzy będą kontynuować naukę na uczelni wyższej, na dziennych studiach magisterskich. Stypendia mają im pomóc przetrwać najtrudniejszy, pierwszy rok studiów.
 

Kandydaci na stypendystów mogą starać się o stypendia na najbliższy rok akademicki w rocznej wysokości 3800 zł. Muszą jednak spełniać trzy najważniejsze warunki: mieszkać w dolnośląskich miejscowościach liczących poniżej 20 tysięcy mieszkańców, zdać z dobrym wynikiem egzamin maturalny w roku 2007 i wykazać, że zostali przyjęci na dzienne studia magisterskie (realizowane w trybie jednolitym lub dwustopniowym, w uczelniach mających uprawnienia do nadawania tytułu naukowego magistra) na rok akademicki 2007/2008. Przy ocenie wniosku pod uwagę będzie również brany dochód na jednego członka rodziny kandydata osiągnięty w czerwcu 2007 roku.

Fundacja Edukacji Międzynarodowej jest dolnośląkim, lokalnym organizatorem konkursu. Wnioski stypendialne przyjmowane będą do 10 sierpnia 2007 r. Szczegółowe zasady ubiegania się o stypendia oraz wnioski znajdują się tutaj 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Biuletyn Informacyjny UM Wąsosza 

  
  
  
  
  
  


  

  

POMOC BEZDOMNYM ZWIERZĘTOM  

  

  WKU GŁOGÓW

  

  
  
 
© 2020 Wasosz - oficjalny serwis internetowy gminy
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.